Bedýnky ZE-ZA-HRÁTKY

Second slide

První bedýnky již 30.5.2018!

Co bude bedýnka obsahovat?

Obsah bedýnky je vždy výběr ze sezónní zralé zeleniny. Snažíme se pěstovat v co nejširším spektru plodin tak, aby složení bedýnky bylo po celou sezónu opravdu rozmanité. I přesto se produkce v různých obdobích sezóny liší. Všechna zelenina je lokální, čerstvá, bez umělých hnojiv a postřiků, pěstována s ohledem na přírodu.

Každá bedýnka navíc pro zpestření obsahuje náš produkt, ve kterém jsme zpracovali naši zeleninu, případně přebytky ze zahrádky našich blízkých či darů, které nám nabízí příroda kolem. V průběhu sezóny se tedy můžete těšit na sirupy (bezový, rybízový), marmelády, dětské přesnídávky, pickles (kvašená zelenina), pesta z kadeřávku či medvědího česneku, sušené bylinky a bylinkové čajové směsi a jiné.
A k tomu jako bonus recept z méně známých druhů zeleniny, které jsou právě v bedýnkce.

Obsah bedýnky vždy odpovídá ceně bedýnky.

Cena a způsob platby

Cena bedýnky je 300,- Kč.

Cena za rozvoz je 50,- Kč.

Způsob platby:

1) na půlku nebo celou sezónu předem na účet

Jak to funguje? Pro tento rok jsme zvolili možnost předplacení bedýnky na celou nebo půlku sezóny. Forma odpovídá KZP (Komunitou podporované zemědělství), kde smyslem není pouze předplatit si bedýnku a mít jistotu dodání, ale také podpořit svého zemědělce. Začátek sezóny je totiž nejnáročnější období, kdy se nakupuje velké množství sazenic a semínek a kdy je potřeba během krátkého času vše zasadit, aby byly bedýnky co nejpestřejší a také co nejdříve. A s tím nám pomáhá velké množství brigádníků. Proto budeme rádi, když zvolíte tuto možnost a podpoříte nás v naší práci.

Výhody

Cena bedýnek do konce srpna, tj. 14 bedýnek, je 4200,- Kč (rozvoz navíc 700,- Kč).
Cena bedýnek do konce listopadu, tj. 27 bedýnek, je 8100,- Kč (rozvoz navíc 1350,- Kč).


CHCI BEDÝNKU NA PŮL NEBO CELOU SEZÓNU


2) vždy NA CELÝ MĚSÍC předem na účet

Stále zůstává možnost, tak jako loni, předplatit si bedýnku na měsíc. Je možné si vybrat pouze ty dny, kdy chcete bedýnku odebírat. Pro objednání vyplňte formulář níže.


OBJEDNÁVÁM BEDÝNKU NA TENTO MĚSÍC


Kdy a kde si zeleninu vyzvednout?

Odběrová místa:

Podmínky odběru

Odpovědná osoba za bedýnky

Ladislav Dobrý, IČ 05120250, email: bedynky@zezahratky.cz